Previous Next

IVET 111

 

NOVÁ  IVET  111 je krásny dom  na váš úzky pozemok už od 9 m, sadne doň ako uliaty. Premení váš doteraz nevyužitý úzky pozemok na dokonalé miesto pre rodinný život. Alebo vám postavíme dom, ktorý predáte a  váš nevyužitý pozemok vám zarobí peniaze!
Nová IVET 111 je murovaný samostatne stojaci rodinný dom s veľkorysým vnútorným priestorom a samozrejme veľkým úložným priestorom v podkroví. Dom je rozdelený na dennú časť, t.j. zväčšená obývacia izba s kuchynským kútom - má rozmery 6 x 4,6 m . Kúpeľňa 2,1 x 2m  je so sprchovacím kútom alebo vaňou a WC j. Nočná časť: spálňa 3 x 4,6 m.
Rodinný dom je navrhnutý tak, aby poskytoval plnohodnotné bývanie a komfort pre 2-člennú rodinu. Je jednopodlažný, zastrešený valbovou strechou. Hlavné aspekty pri návrhu rodinného domu boli ovplyvnené veľkosťou pozemku a orientáciou na svetové strany, tiež aj konfiguráciou terénu.
Nedajte sa oklamať  rozmermi domu 5,5 x 12 m. Nie je to žiadna chatka ale plnohodnotný dom. Miestnosti sú účelne rozdelené tak, aby dom ponúkal komfortné bývanie. Vstup je navrhnutý zboku, kde cez malý krytý prístrešok je vstup do predsiene, následne z predsiene do spálne, kúpeľne, WC a do obývačky, ktorá je spojená s kuchyňou, s obyvačky sa vychádza na  terasu.

Dispozičné riešenie: obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa, WC, predsieň.

Rozmery: dĺžka 12 m, šírka 5,5 m
Zastavaná plocha: 66 m2
Doba výstavby: od 5 mesiacov    

 

Pôdorys domu pri osobnom stretnutí.

 

Projekt : 1200,- Eur

 55 000,- Eur / so základmi na rovine


Viac info na FAQ  

Každý náš dom typu IVET sa dá zmeniť  (dispozícia, veľkosť) podľa požiadaviek klienta.

Zistite, koľko času a peňazí ušetríte
 
Zistite, koľko času a peňazí ušetríte