Referencie

Naši klienti a partneri o nás

Mali sme starý dom. stále sme ho prerábali a všetky peniaze šli na opravy. Nekonečný kolotoč! Bolo v ňom zima, aj keď sme kúrili v krbe. Keď sme sa dozvedeli o domoch Ivet, hneď sme začali konať a predali sme náš dom. Za tieto peniaze nam postavili nový-voňavý dom. Páčilo sa nám, že sme si mohli kúpiť napr. obkladačky kde sme chceli a aké sme chceli. Začali sme stavať v marci a začiatkom septembra sme sa už sťahovali. Konečne sa už môžem venovať záhradke. Želám túto radosť každému.
Eva C.z Cabaja
Som veľmi rada, že som nakoniec upustila od "komfortu" jednoduchšieho zabývania sa v bežnom byte. Teraz bývam vo vlastnom murovanom dome, ktorý stál porovnateľne toľko, než koľko by som zaplatila za vyhliadnutý byt v centre mesta. Dodatočný reálny komfort vlastného pozemku, dvora a záhradky je predsa na nezaplatenie :-).
Katka G.z Bratislavy
Som mimoriadne spokojný s celým priebehom výstavby môjho domu. Na každom detaile domu je naozaj možné vidieť odbornosť, s ktorou bol prevedený. Dodržané boli termíny, ale aj cena, takže už som si ani nemohol priať viac. Teším sa na nový život v novom dome!
Mišo N.z Nitry
Spoločnosť Domy Ivet s.r.o., najzaujímavejšia voľba bezkonkurenčnej kvality a ceny v jednom. Výborne koncipovaná a strategicky dobre rozvrhnutá koncepcia stavby rodinných domov. Môžem z vlastných skúseností povedať, že už pri samotnej tvorbe projektu rodinného domu som dostal vynikajúce rady a návrhy, tak aby ja ako laik, čo v živote dom nestaval mohol mať kvalitný a bezchybne postavený dom.
Patrik K.z Nových Zámkov